Vrtec Lavra, vse najboljše!

22. 09. 2022

V sredo, 7. 9. 2022, smo praznovali rojstni dan našega vrtca. Prav na ta dan je namreč minilo 30 let, odkar je s. Simona v zasebno varstvo sprejela prvega otroka na naslovu ulica Juša Kramarja 2 v Murski Soboti. V jutranjem krogu smo se Mariji zahvalili za varstvo vrtca; za vse, ki so bili zaposleni tu, in vse, ki so trenutno zaposleni; za dobrotnike; za direktorje; za vse nekdanje gojence tega vrtca; za vse starše, ki so nam in nam še zaupajo svoje otroke. Za vse to smo Bogu neizmerno hvaležni. Zapeli smo Vse najboljše, vrtec in Vrtec mamo radi. Imeli smo tudi sladko torto, na kateri je gorelo 30 svečk. S skupnimi močni smo jih le upihnili. Praznovanju se je pridružila tudi ravnateljica s. Joži.

VSE NAJBOLJŠE, VRTEC LAVRA!

Mateja Barat